Ortakių gamyba

Specializuojamės aukštos kokybės ortakių gamyboje įvairių sričių poreikiams

Gaminame visų išmatavimų stačiakampius plastikinius PP-H aukštos kokybės Vokiško plastiko SIMONA ortakius ir kitus gaminius kas reikalinga montuojant vėdinimo sistemas.

 Galime pagaminti nestandartinių išmatavimų ortakius, alkunes, perėjimus, triūkšmo splopintuvus ir daugelį kitų fasoninių daliu ko neturi standartinių gaminių tiekėjai savo asortimente.

Dėl PP-H plastiko puikiu savybių su juo yra labai lengva dirbti, netgi neturit didelės patirties. Stačiakampius plastikinius ortakius ir jų fasonines dalis galima plačiai ir patogiai naudoti visose srityse. 

Dėl aukštų termoplastikų savybių, jie gali būti pritaikomi visuose srytyse. Bei turi didelio pranašumo prieš metalinių medžiagų sprendimus ir ilgaamžiškumą. Lengva muotuoti objekte, nes visda ektruderio pagalba galima bet kur pasidaryti atšaką, įpjovą, pasigaminti tam tikrą gamini vietoje

Galimos naudojimo sritys

Baseinų vėdinimas
Baseinų plyšinių difužorių dežės
Švarių patalpų vėdinimas
Chemijos pramonės padidinto agresyvumo patalpų vėdinimas
Ligoninės
Ortakiu montavimas grunte

 Galime suprojektuoti naujai ar perbraižyti esamo projekto sprendimus 3D, pateikti detalius medžiagų žiniarasčius, bei pagal juos pagaminti visa pilną ortakių asortimentą. Esant poreikiui visu pagamintus ortakius izoliuojame. Visą produkciją pristatome į nurodyta vietą.

Aukštos kokybės gamyba

Ortakių Gamyba naudoja aukštos kokybės SIMONA plastiką ir vokiškus specializuotus įrankius gamyboje, kad pasiektume aukščiausią įmanomą kokybę.

Kokybė

Naudojamas aukštos kokybės vokišksas SIMONA plastikas.

Patvarumas

Plastikiniai ortakiai turi didelį ilgaamžiškumo pranašumą lyginant su metalo medžiagų sprendimais dėl aukštų termoplastikų savybių.

Paprastumas

Dėl PP-H plastio puikių savybių su juo yra labai lengva dirbti neturint didelės patirties. Stačiakampius plastikinius ortakius galima naudoti visose srityse.

Susisiekite su mumis

Turime sprendimą jūsų vėdinimo reikmėms.

Scroll to Top